View on GitHub

BCS Itera

Laiendused Microsoft Dynamics 365 Business Central-ile

Laiendused | Kasutajajuhend
eng

Dimensiooni parandaja | Kasutusjuhend

Dimensiooni parandaja lisab Business Central-i dimensiooni muutmise funktsionaalsuse konteeritud dokumentides ja kannetes.

Muudetavad kanded:

Kuidas kasutada dimensiooni parandajat

Dimensiooni parandaja kasutamiseks avage Kontoplaan või Pearaamatu kanded ja käivitage tegevus Muuda dimensioone menüü Protsess sektsioonis. Avaneva akna keskmisel osal kuvatakse kanded ja alumisel osal:

Kasutaja saab muuta kannete dimensioone ühe kaupa või rakendada filtrit ja muuta kõiki filtrisse jäävata kannete dimensioone korraga. Vajadusel saab seda teha korduvalt.

Ühe kande dimensiooni muutmine

Ühe kande dimensiooni muutmiseks tehke soovitud kanne aktiivseks, seejärel sisestage Uus väärtus väljale Dimensiooni uus väärtus ja kinnitamiseks nupule Muuda ühe kande dimensioonid.

Mitme kande dimensiooni muutmine

Mitme kanded dimensioonide muutmiseks tuleb rakendada filter. Uus väärtus väljale dimensiooni sisestamine muudab filtrisse jäävate kõikide kannete dimensioonid. Muudatuste rakendamiseks vajutada nupule Muuda filtreeritud kannete dimensioonid.

Muudatuste logi

Dimensioonide muutmise logi (ajalugu) vaatamiseks tuleb vajutada nupule Muudatuste logi, mis on leitav Muuda dimensioone aknast. Ajaloost nähtuvad dimensioonikogumite uued ja vanad identifikaatorid, muutmise aeg ja muutja nimi.


Täpsema info saamiseks, palun võtke ühendust:
http://apps.itera.ee/docs/en-us/support